I N FO R M Á Č E

Na co se budeme těšit v červnu ?

Hurá na prázdniny

V tomto bloku se zaměříme na oslavu dne dětí, uspořádáme na školní zahradě dětský den plný her spojený se soutěžemi a s opékáním špekáčků. Při příležitosti dětského dne půjdeme na pěší celodenní výlet od přírody. Čeká nás spousta zábavy a sportovního vyžití, vydáme se při turistické vycházce na cestu za pokladem, vyhodnotíme si Olympiádu. Budeme také prohlubovat poznatky o letní přírodě, budeme si všímat znaků letního počasí, vysvětlíme si vznik bouřky, duhy, slunečních paprsků a upozorníme děti na nejdelší dny v roce. Samozřejmě se budeme těší na prázdniny a rozloučíme se slavnostně s našimi předškoláky.

• na divadlo Letadlo v Tylově divadle v Rakovníku s programem Léto, prosíme přiveďte děti do školky nejpozději do 7.30hod nebo přímo před Tylovo divadlo v 8.00hod

• na hravé dopoledně s dětmi z MŠ V Parku na naší zahrádce s prohlídkou Malé zoo

• na Olympiádu v běhu na 50m, v hodu a skoku do dálky v sokolovně v Rakovníku ve pátek 7.června od 8.30hod pro přihlášené děti

• na hravé dopoledne pro nové děti a jejich rodiče ve čtvrtek 13.června od 10hod spojené s informativní schůzkou